home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Rekrutacja

Rekrutacja do sekcji juniorów U19 Lowlanders Białystok

Szukamy osób, które chciałyby sprawdzić swoich możliwości i dołączyć do sekcji juniorów jedynej na Podlasiu drużyny futbolu amerykańskiego - Mistrza Polski 2022 - Lowlanders Białystok

Wpełnij formularz i przyjdź na trening pokazowy 12 kwietnia (środa) o godzinie 18.00 przy bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

Jeśli uprawiałeś kiedyś jakikolwiek sport: piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, taniec towarzyski, karate, boks, judo, zapasy, sumo, koluchstyl, łyżwiarstwo, łucznictwo, pływanie, hokej, chodzisz na crossfit itp. lub byłeś lekkoatletą, a być może uprawiałeś jakikolwiek inny sport, którego nie wymieniliśmy to wiesz dobrze jak to wygląda. Jeśli nie trenowałeś żadnej dyscypliny, a chcesz spróbować i czujesz się na siłach, to Ciebie także zapraszamy.

Jeśli miałeś już styczność z futbolem amerykańskim, to tym bardziej nie zwlekaj i zgłość się już teraz.

Nauczymy Cię podstaw, poznasz zasady, pokażemy co i jak ćwiczyć. Damy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł zostać jednym z nas. Tylko Ty sam będziesz musiał dać z siebie tyle samo, co my, by się udało.

 Wymagania przystąpienia do rekrutacji:

1. Strój sportowy i kork

2. Wypełnij formularz rejestracyjny 

Kiedy:
12 kwietnia (środa)
18.00 - 18.30: rejestracja i czas na przebranie w szatni
18.30 - 20.00: trening

Gdzie: Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Białymstoku

Prowadzący: Trenerzy i zawodnicy Lowlanders Białystok 

Zapewniamy: sprzęt sportowy (kaski, pady), opiekę wykwalifikowanej kadry szkoleniowej, treningi teoretyczne i praktyczne, pomoc w treningach na siłowni