Dołącz do sekcji juniorów Mistrzów Polski!

1 miesiąc temu | 19.06.2024, 15:28
Dołącz do sekcji juniorów Mistrzów Polski!

Szukamy osób, które chciałyby sprawdzić swoich możliwości i dołączyć do sekcji juniorów jedynej na Podlasiu drużyny futbolu amerykańskiego - Lowlanders Białystok Wpełnij formularz i przyjdź na trening 26 czerwca (środa) lub 3 lipca (środa) o godzinie 18.00 przy bocznym boisku Stadionu Miejskiego.

🏈 Jeśli uprawiałeś kiedyś jakikolwiek sport: piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, taniec towarzyski, karate, boks, judo, zapasy, sumo, koluchstyl, łyżwiarstwo, łucznictwo, pływanie, hokej, chodzisz na crossfit itp. lub byłeś lekkoatletą, a być może uprawiałeś jakikolwiek inny sport, którego nie wymieniliśmy to wiesz dobrze jak to wygląda. Jeśli nie trenowałeś żadnej dyscypliny, a chcesz spróbować i czujesz się na siłach, to Ciebie także zapraszamy.

🏈 Jeśli miałeś już styczność z futbolem amerykańskim, to tym bardziej nie zwlekaj i zgłość się już teraz.
🏈 Nauczymy Cię podstaw, poznasz zasady, pokażemy co i jak ćwiczyć. Damy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz mógł zostać jednym z nas. Tylko Ty sam będziesz musiał dać z siebie tyle samo, co my, by się udało.
🏈 Wymagania przystąpienia do rekrutacji:

1. Strój sportowy i korki

2. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie: https://lowlanders.pl/i/rekrutacja/8

🏈 Kiedy:* 26.06 i 3.07 (środa)
18.00 - 18.30: rejestracja i czas na przebranie w szatni
18.30 - 20.00: trening

🏈 Gdzie: Boczne boisko Stadionu Miejskiego w Białymstoku
🏈 Prowadzący: Trenerzy i zawodnicy Lowlanders Białystok
🏈 Zapewniamy: sprzęt sportowy (kaski, pady) opiekę wykwalifikowanej kadry szkoleniowej treningi teoretyczne i praktyczne pomoc w treningach na siłowni Zapraszamy!

Link do rekrutacji:
https://lowlanders.pl/i/rekrutacja/8

Udostępnij