Posprzątaj Las Pietrasze. Przyjdź na Zbiórkę przy Żubrze

2 lata temu | 22.04.2022, 13:04
Posprzątaj Las Pietrasze. Przyjdź na Zbiórkę przy Żubrze

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji nasza drużyna zaprasza mieszkańców miasta Białystok do wspólnego sprzątania. “Zbiorka przy Żubrze” odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia na terenie Lasu Pietrasze.

Początek zbiórki jest planowany na godzinę 11, a cała akcja sprzątania potrwa ok. 2-2,5 godziny. Wszystkie chętne osoby mogą przybyć na miejsce spotkania. Jest nim Parking ogólnodostępny przy ul. Wysockiego na wysokości przystanku autobusowego linii 100 z Wasilkowa do centrum o nazwie: Wysockiego/b. Krzywoustego (565).

Punkt zbiórki: kliknij 
Planowane miejsce akcji: kliknij 

- Jako Lowlanders Białystok wspólnie z Funduszem Żubra, w ten symboliczny sposób chcemy zrobić coś pożytecznego dla jednego z miejskich lasów i jego mieszkańców - dzikich zwierząt. Odpoczynek w czystej przestrzeni relaksuje jeszcze bardziej - powiedział Piotr Morko, prezes Lowlanders.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych - godzina oraz termin zbiórki mogą ulec zmianie. Wszelkie informacje będą podane na social mediach Lowlanders Białystok. Współorganizatorem akcji jest Fundusz Żubra marki Żubr.

Udostępnij